Endüstriyel Ürünler - Toztek Mühendislik Ltd.

footer border
Toztek Mühendislik Ltd.
İçeriğe git
ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

VAKUM KONVEYÖRLER

Piab Vakum Konveyör

Vakum Konveyörler
Vakum, kuru toz malzemelerin özel tahsis edilmiş boru sistemlerinden emilerek taşınması için kullanılır. Piab’ın vakum konveyör sistemleri yüksek kalitedeki güçlü bileşenlerden oluşur. Vakum Konveyör modellerini incelemek için lütfen tıklayınız.

ESNEK VİDALI KONVEYÖRLER

Esnek Vidalı Konveyörler

Esnek Vidalı (Helezon) Konveyörler
Flexicon esnek vidalı ( helezon) konveyörler, endüstriyel sektördeki her türlü toz ve granül malzemeyi taşımada kullanılır.

ELEKLER, SEPARATÖRLER VE DEKANTÖRLER

Russell Finex Elek

Elek Üniteleri
Güvenlik ya da kalite kontrol eleği olarak bilinen bu çok amaçlı elekler yabancı ve istenmeyen büyük maddeleri bulup ürününüzden ayırarak aynı zamanda kalite güvencesi de sağlar. Endüstriyel Elekler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Russell Finex Elek

Separatör Üniteleri
Bu çeşit endüstriyel elekler ürünleri tane boyutlarına göre ayırıp sınıflandırmak için kullanılır. İstenmeyen ince ve büyük parçaları ayırmak ve ürünleri 5 sınıfa kadar ayırmak için kullanabileceğiniz bu yüksek performanslı makineler ürün kalitesini ve verimliliği artırmanızı sağlar. Endüstriyel Separatörler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Russell Finex Elek

Dekantör Üniteleri
Bu çok amaçlı ve yüksek kapasiteli üniteler katı karışımları sıvılardan ayırmak için kullanılır. Geleneksel sıvı separatörlerine ek olarak, Russell katı ve sıvı seperatörü atık kanalındaki değerli maddelerin kurtarılarak tekrar kullanımını sağlayan çok gelişmiş bir endüstriyel elektir. Endüstriyel Dekantör Makinaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

SIVI MİKSERLER, DİSPERSİYON MAKİNELERİ VE HOMOJENİZATÖRLER

Ytron Sıvı Mikserleri

Sıvı Mikser, (Jetstream Mikser)
Rotor-stator prensibi ile çalışan jet stream sıvı mikserleri, reaktör veya sıvı tankı içerisinde ölü bölge bırakmaksızın tüm hacmin hızlı ve homojen bir biçimde karışmasını sağlar. Sıvı ve viskoz malzemenin karışımı esnasında vortex oluşmaz. Sıvı Mikserlerini incelemek için lütfen tıklayınız.

TOZ MİKSER VE KURUTUCULAR

Toz Mikser ve Kurutucular
Mikser, birbirinden faklı özellikteki toz malzemeleri homojen olarak karıştırır. Karışım süresi 15 saniye ile birkaç dakika arasındadır. %80 doluluk oranında çalışma kapasite sahip olan bu mikserlere hızlı bir şekilde hammadde yüklenebilir ve karışım sonrası malzeme boşaltılabilir.

KLAPELER, YÖN KLAPELERİ, TELESKOPİK YÜKLEME ŞUTU

Vortex Valves Klape

Sürgülü ( Ani Kesme ) Klapeler
Serbest akış, seyrek faz veya vakumlu taşıma sistemlerinde kuru yığın malzemelerin taşınması için tasarlanmıştır. Tam akış sağlayan ağız sayesinde akışın engellenmesine veya... Daha fazla bilgi ve Ani Kesme Klapelerini incelemek için lütfen tıklayınız.

Vortex Valves Yönlendiriciler

Yön Klapeleri ( Diverter )
Serbest akış, seyrek faz veya vakumlu taşıma sistemlerinde kuru yığın malzemelerin taşınması için tasarlanmıştır. Tam akış ağzı akışın engellenmesine neden olabilecek disk ya da çıkıntı olmadan malzemenin... Daha fazla bilgi ve Yön Klapelerini ( Diverter ) incelemek için lütfen tıklayınız.

Vortex Valves Klape

Iris Klape
Kutular, big bag ve torba çuvalları, oluklar ve bunkerlerden kuru yığın katı maddelerin serbest akışı için özel olarak tasarlanmıştır. Daha fazla bilgi ve Iris Klapeleri incelemek için lütfen tıklayınız.

Vortex Teleskopik Yükleme Şutu

Teleskopik Yükleme Şutu
Standart hacim yükleme şutları dahili malzeme istifleme konilerinden oluşur  ve yerçekimi ve ters basınç kullanarak malzeme akışını yönlendirip depolama yapar. Daha fazla bilgi ve Teleskopik Yükleme Şutu'nu incelemek için lütfen tıklayınız.

ESNEK BAĞLANTI APARATLARI

BFM Fitting

Esnek Bağlantı Aparatları ( Flexible Connector, Fitting )
BFM™ bağlantı aparatları dünyanın ilk hızlı ve kolay takılıp sökülebilen esnek bağlantılarıdır. Alet kullanmadan kolayca sökülüp takılan bu esnek bağlantılar %100 toz sızdırmazdır. Esnek Bağlantı Aparatlarını ( Flexible Connector, Fitting ) incelemek için lütfen tıklayınız.

MIKNATISLAR

Mıknatıslar (Magnet)
Üretim Hattınızdaki ferro ve paramanyetik parçaları ayıklayan bu mıknatıslar makinelerinizi ve marka değerinizi korur.

ROTARY VANALAR

Rotary Vana ( Hücre Tekeri )
Pnömatik ve gravimetrik beslemede kullanılır. Standart özelliklerin yanı sıra ATEX sertifikalı, aşınmaya dayanıklı, yüksek sıcaklıklarda da çalışabilen modelleri mevcuttur.

BIG BAG BOŞALTIM VE DOLUM SİSTEMLERİ

Flexicon Big-Bag Boşaltma Makinası

Big Bag Boşaltım Sistemleri
Big Bag ( FIBC ) içerisindeki malzemeyi boşaltmak için kullanılır. Uygulamaya göre birçok değişik tasarımda Big Bag boşaltım sistemleri mevcuttur. Big Bag, forklift veya monoray... Daha fazla bilgi ve Big Bag Boşaltım Makinalarını incelemek için lütfen tıklayınız.

Big-Bag Dolum Makinası

Big Bag Dolum Üniteleri
Big Bag Dolum Makinaları, 2000kg.’a kadar taşıma kapasitesine sahip 2 veya 4 kancalı Big-Baglerin dolumlarını gerçekleştirir. Tartım sistemi her türlü toz ve granül ürünler için uygundur. Daha fazla bilgi ve Big Bag Dolum Makinalarını incelemek için lütfen tıklayınız.

Piab Türkiye
Russell Finex Türkiye
Ytron Türkiye
Vortex Valves Türkiye
BFM Fitting Türkiye
Spiroflow Türkiye
Ava Huep Türkiye
Gsbi Türkiye
İçeriğe dön