Piab Vakum Konveyör - Toztek Mühendislik Ltd.

footer border
Toztek Mühendislik Ltd.
İçeriğe git
ÜRÜNLER

VAKUM KONVEYÖRLER

Toztek Logo

Piab Vakum, kuru toz ürünlerini özel tahsis edilmiş boru sistemlerinden taşımak için kullanılır. Piab’ın Vakum Konveyör sistemleri yüksek kalitedeki güçlü bileşenlerden oluşur. Amacımız müşterilerimize verimliliklerini artıracak çözümler sunmaktır. Gıda, ilaç ve kimyasal ürünlerin üretimi hijyen ve operasyon açısından en üst seviyede güvenlik gerektirir. Piab C Serisi ve piFLOW Vakum Konveyör modelleri gıda, ilaç ve kimyasal sektörlerindeki operasyon güvenliği ve hijyen koşullarını sağlamak için geliştirilmiştir. Piab Vakum Konveyör'ler hakkında bilgi almak ve Teknik özellikleri incelemek için lütfen ilgilendiğiniz vakum konveyör resimine tıklayınız.

Piab Vakum Konveyör (Toz ve kuru yığın malzeme için)

Premium – piFLOW®p
piFLOW®p konveyör Premium teknoloji gerektiren örneğin Gıda ve İlaç sektörleri için idealdir. Yüksek performansı ve az yer kaplaması gibi avantajlarıyla ihtiyaçlara en uygun ve mantıklı çözüm sunar. Yüksek kapasite ve 2 litreden 56 litreye varan geniş hacim aralığına sahiptir.

Gıda Endüstrisi – piFLOW®f
piFLOW®f yaygın olarak Gıda ve Endüstri sektörlerinde kalite sınıfından dolayı tercih edilir. Genellikle tozsuz taşıma veya düşük kontaminasyon avantajıyla mekanik konveyörlere alternatiftir. Kapasitesi saatte 4 tona kadar çıkabilmektedir.

Endüstriyel – piFLOW®i
piFLOW®i yaygın olarak Endüstri ve bazen de kimya sektöründe tercih edilir. Yüksek performansı ve az yer kaplaması önemli avantajıdır. Kapasitesi saatte 4 tona kadar çıkabilmektedir.

Yedek Parçalar
Vakum konveyörler güvenilir ve çok fazla bakım onarım gerektirmeyen donanımlardır. Ancak verim performansı için düzenli olarak bazı yedek parçaların değişimi yapılmaktadır.

Aksesuarlar
Farklı aksesuarlar yardımıyla vakum konveyörünüz optimize edilir.

DİĞER VAKUM KONVEYÖR MODELLERİ

TEST VİDEOLARI

BİZE ULAŞINTt

Vakum Konveyör-Review Avg. Rating: 5 12 Reviews
Piab'ın diğer kalite standartları
İçeriğe dön