Big Bag Üniteleri, Dolum ve Boşaltma Makinaları - Toztek Mühendislik Ltd.

footer border
Toztek Mühendislik Ltd.
İçeriğe git
ÜRÜNLER

BIG BAG BOŞALTIM VE DOLUM SİSTEMLERİ

Flexicon Bigbag Dolum

Big Bag Dolum Üniteleri
Big Bag Dolum Üniteleri, 2000kg.’a kadar taşıma kapasitesine sahip 2 veya 4 kancalı Big-Baglerin dolumlarını gerçekleştirir. Tartım sistemi her türlü toz ve granül ürünler için uygundur.

Flexicon Big Bag Boşaltma

Big Bag Boşaltım Sistemleri
Big Bag ( FIBC ) içerisindeki malzemeyi boşaltmak için kullanılır. Uygulamaya göre birçok değişik tasarımda Big Bag boşaltım sistemi mevcuttur. Big Bag, forklift veya monoray kiriş üzeri bir vinç ile kaldırılıp boşaltma istasyonuna yerleştirilir.

Mühendislik Çözümleri

Teknik uygulama ve mühendislik ekibimizin toplam 150 yılı aşkın kuru yığın malzeme taşıma deneyimi bulunuyor. Her bir Vortex klape, her uygulamanın taleplerini karşılayacak biçimde uygun olarak seçilmektedir.
Vortex’in kuru parçacık özellikleri ve malzeme aktarma sistemleri bilgisi çok ileri düzeydedir. Vortex, tüm kuru yığın malzemeler için akıllı, düşük maliyette klape çözümleri sunar. Hiçbir uygulama işleyemeyeceğimiz kadar büyük, işleyemeyeceğimiz kadar küçük veya işleyemeyeceğimiz kadar zor değildir.
Vortex en gelişmiş 3 boyutlu modelleme ve CAD yazılımı, en hassas lazer teknolojisi ile birlikte kullanarak en yüksek toleranslarda klapeler tasarlamakta ve üretmektedir. Müşterilerimiz, başından sonuna kadar doğru çizim ve nihai ürün güvencesine sahiptir.


Tamamı özellikle kuru yığın katıları taşımak üzere tasarlanmış geniş bir dizi benzersiz klape tasarımı sunulmaktadır.En ince malzeme boyutlarından en irisine kadar Vortex ürünleri en zorlu uygulamaları kapsar. İster standart bir ürün ister türünün tek örneği bir klape için Vortex, en zorlu uygulamaları karşılayacak üretim uzmanlığına ve esnekliğine sahiptir. Bu çözüm tabanlı yaklaşım, sektördeki en üst düzey teknik servis ve destek ile güçlendirilmiştir.

İçeriğe dön