Hakkımızda - Toztek Mühendislik Ltd.

footer border
Toztek Mühendislik Ltd.
İçeriğe git

HAKKIMIZDA

Firmamız, TOZTEK Mühendislik Ltd. 2008 yılında kurulmuştur.

Toz, granül ve sıvı hammaddelerin kullanıldığı çeşitli endüstriyel sektördeki müşterilerimize DOĞRU ÇÖZÜMLER sunar VERİMLİ SONUÇLAR almasını sağlarız.


Partner olarak çalıştığımız firmaların Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüklerini yürütmekteyiz. Bu firmaların hepsi kendi sektörlerinde lider inovatif kuruluşlardandır.


Ürün portföyümüzde bulunan makine, ekipman ve sistemlerin ortak özellikleri taahhüt edildiği performanslarda sorunsuz çalışan, minimum düzeyde bakım onarım gerektiren, dayanıklı endüstriyel ürün olmalarıdır. Bu ürünler kaliteli yapılarından dolayı işletmelere çok önemli ölçüde kazanç sağlar, görünmeyen giderlerini minimize eder, marka değerlerini arttırır.


Tüm ürünlerimizde %100 performans garantisi ile çalışmaktayız. Bu çok önemli garantiyi verebilmek için müşterilerimizin gerçekleştirmek istediği uygulamaları detaylı inceler, problem tespit çalışmaları yapar, test makineleri ile uygulama testleri gerçekleştirilir ve elde edilen sonuçlara göre müşterilerimize DOĞRU ÇÖZÜMLER sunar VERİMLİ SONUÇLAR almasını sağlarız.

İçeriğe dön