Klapeler ve Yön Klapeleri - Toztek Mühendislik Ltd.

footer border
Toztek Mühendislik Ltd.
İçeriğe git
ÜRÜNLER

KLAPELER, YÖN KLAPELERİ, TELESKOPİK YÜKLEME ŞUTU

Sürgülü "Ani Kesme" Klapeleri
Serbest akış, seyrek faz veya vakumlu taşıma sistemlerinde kuru yığın malzemelerin taşınması için tasarlanmıştır.

Yön Klapeleri
Serbest akış, seyrek faz veya vakumlu taşıma sistemlerinde kuru yığın malzemelerin bir kaynaktan iki veya daha fazla hedef konuma yönlendirilmesi için tasarlanmıştır.

Iris Valve
Kutular, big bag ve torba çuvalları, oluklar ve bunkerlerden kuru yığın katı maddelerin serbest akışı için özel olarak tasarlanmıştır.

Vortex Teleskopik Yükleme Şutu

Teleskopik Yükleme Şutu
Yüksek hacim yükleme şutları teleskopik tüp içinden tüp dizaynı sunar. Açık yükleme uygulamalarında tahliye tutucusu ayrıca neopren kauçuk etekle donatılmıştır.

Mühendislik Çözümleri

Teknik uygulama ve mühendislik ekibimizin toplam 150 yılı aşkın kuru yığın malzeme taşıma deneyimi bulunuyor. Her bir Vortex klape, her uygulamanın taleplerini karşılayacak biçimde uygun olarak seçilmektedir.
Vortex’in kuru parçacık özellikleri ve malzeme aktarma sistemleri bilgisi çok ileri düzeydedir. Vortex, tüm kuru yığın malzemeler için akıllı, düşük maliyette klape çözümleri sunar. Hiçbir uygulama işleyemeyeceğimiz kadar büyük, işleyemeyeceğimiz kadar küçük veya işleyemeyeceğimiz kadar zor değildir.
Vortex en gelişmiş 3 boyutlu modelleme ve CAD yazılımı, en hassas lazer teknolojisi ile birlikte kullanarak en yüksek toleranslarda klapeler tasarlamakta ve üretmektedir. Müşterilerimiz, başından sonuna kadar doğru çizim ve nihai ürün güvencesine sahiptir.


Tamamı özellikle kuru yığın katıları taşımak üzere tasarlanmış geniş bir dizi benzersiz klape tasarımı sunulmaktadır.En ince malzeme boyutlarından en irisine kadar Vortex ürünleri en zorlu uygulamaları kapsar. İster standart bir ürün ister türünün tek örneği bir klape için Vortex, en zorlu uygulamaları karşılayacak üretim uzmanlığına ve esnekliğine sahiptir. Bu çözüm tabanlı yaklaşım, sektördeki en üst düzey teknik servis ve destek ile güçlendirilmiştir.

İçeriğe dön