Yüksek Hızlı Dispersiyon Mikseri - Toztek Mühendislik Ltd.

Rusça
İçeriğe git
PASTE (HAMUR) MİKSERLERİ
PerMix Yüksek Hızlı Dispersiyon Karıştırıcı
PerMix Yüksek Hızlı Dispersiyon Karıştırıcılar, testere disk çarkının güçlü yüksek hızlı dönüşü ile çalışır. Sıvı veya katı maddeler, pervane yüksek devirde dönerken testere diskinin çevresinde yüksek kesme kuvvetine maruz kalır ve sıvı bünyeye hızlı ve verimli bir şekilde dağılır, kısa süre sonra homojen dağılım sağlanır.
PerMix Yüksek Hızlı Dispersiyon Mikserleri / Yüksek Hızlı Dispersiyon Mikserleri kullanım kolaylığı ve yüksek verimliliği, maliyeti ve çalışma süresini azaltırken, çeşitli dispersiyon problemlerine en ekonomik çözümler sunarak kendini kanıtlamıştır.

Tasarım Özellikleri
  • Kolay sökme sağlayan hızlı kilitlenen vakumlu kapak
  • Sıçrama ve toza karşı koruma sağlayan ayarlanabilir güvenlik kapağı
  • Çok yüksek kesme kuvvetleri için statik dişli halkalı çark sistemi
  • Karıştırma varilleri
  • Çift cidarlı karıştırma tamburları
  • Bireysel tahrikli sıyırıcılar

Özel Tasarımlar
PerMix VAKUM Yüksek Hızlı Dispersiyonlu Karıştırıcı / Yüksek Hızlı Dispersiyonlu (Çözücü), havayı veya gazları üründen hızla uzaklaştıran yoğun bir hareket üretir. Dahili vakum kapağı kaldırma cihazı, vakumu bozmadan çözücü disk yüksekliğini ayarlamanıza olanak tanır.
PerMix TWIN-SHAFT Yüksek Hızlı Dispersiyon Karıştırıcı / Yüksek Hızlı Dispersiyon Karıştırıcı (Çözücü): yavaş çalışan bir elemanın yüksek hızlı bir çözücü disk ile özel kombinasyonu, mükemmel kalitede ve homojenlikte partiler üretmenizi sağlar; geleneksel bir sistem. Bu mikser, yüksek viskoziteli ürünleri (600.000 cPs'ye kadar) veya büyük miktarlarda katıları işleyebilir. PerMix TWIN-SHAFT Yüksek Hızlı Dispersiyonlu Karıştırıcının / Yüksek Hızlı Dispersiyonlu Karıştırıcının (Çözücü) vakum versiyonu ve farklı yavaş çalışan elemanlar da mevcuttur.
PerMix DUVAR TİPİ Yüksek Hızlı Dispersiyonlu Karıştırıcı / Yüksek Hızlı Disperser (Çözücü), küçük ve orta ölçekli partiler üretmenin pratik ve ekonomik bir yoludur. Bir karşı ağırlık, daha sonra istenen herhangi bir pozisyonda kilitlenebilen mikseri yükseltmeye yardımcı olur. Yükseltme sistemi opsiyonel olarak manuel, elektro-mekanik veya hidrolik olarak kontrol edilebilir.


Teknik Standartlar
Uygulamalar
  • Yüksek viskoziteli malzemelerin (300.000 cPs'ye kadar) topaklarını dağıtma, askıya alma, emülsifiye etme, çözme, homojenleştirme, karıştırma ve parçalama
  • Plastikler: Her türlü PVC, PU macunlar, renk konsantreleri ve plastik macunların hazırlanması.
  • Yapıştırıcılar: Kauçuk, neopren, reçine ve diğer yapıştırıcı türlerinin hazırlanması.
  • Kimyasallar: Dolgu dispersiyonları, kaplama malzemeleri, izolasyon malzemeleri, bitüm esaslı sızdırmazlık malzemeleri, gres ve yağlayıcıların hazırlanması.


© 2008-2024 Toztek Mühendislik Makine Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Tüm Hakları Saklıdır.
Şeyhli Mah. Ankara Cad. Vadi Sok. Aktürk Sanayi Dünyası No:6 A/50 Pendik - İSTANBUL
T: +90 216 567 70 03
F: +90 216 567 70 04
E: sales@toztek.com
İçeriğe dön