Çoklu Şaftlı Mikser - Toztek Mühendislik Ltd.

Rusça
İçeriğe git
PASTE (HAMUR) MİKSERLERİ
PerMix Çoklu Şaftlı (Milli) Mikser
PerMix Çoklu Şaftlı Vakumlu Karıştırıcılar, emülsiyonların, süspansiyonların ve diğer homojen ürünlerin basit üretimi ile sınırlı değildir, bileşenlerin beslenmesi ve paketlenmeye hazır ürüne kadar tüm üretim sürecini kapsar.
Çoklu Şaftlı Mikser Nasıl Çalışır?
PerMix PMS serisi Çoklu Şaftlı Vakumlu Karıştırıcının çalışması sırasında, yüksek hızlı bıçak, malzemeleri dağıtmak için yüksek kesme sağlarken, düşük hızlı bıçak, malzeme kütlesini duvarın yakınından sıyırarak yüksek hızlı bıçağı beslemeye devam eder.
Çoklu Şaftlı Mikserin Avantajları
  • Mükemmel granül dağılımına sahip kararlı ve homojen bir son ürün.
  • Son derece kısa üretim döngüleri.
  • PerMix Stator/Rotor Yüksek Parçalayıcı Karıştırma Elemanı kurulumu ile soğuk emülsiyon üretme seçeneği
  • Önemli enerji tasarrufu

Vakumlu Hava Alma
Öğeler tarafından üretilen yoğun etki, yalnızca ürünün tamamen karışmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kapta hakim olan vakuma da maruz bırakır. Karıştırılan üründeki hava kabarcıkları sürekli olarak yüzeye çıkar, vakumun etkisi altında kalır ve vakum pompası vasıtasıyla dışarı çıkar.
Devam eden hava alma işlemi, ürünün kimyasal kararlılığını artırır ve oksidasyon gibi istenmeyen kimyasal reaksiyonları önler, dolum makinelerinde daha yüksek ölçüm hassasiyeti sağlar, emülsiyon oluşumunu hızlandırır ve hoş, pürüzsüz ve parlak bir son ürün üretir.

Teknik Standartlar

Hijyenik Tasarım
Çift ceket; su, buhar veya termal yağ için bağlantılara sahiptir. İzin verilen çalışma basıncı için tesisler, alıcı şartnamesine dahil edilmiştir. Kazan ve ceket duvarları arasına yerleştirilen bölme plakaları, ısı transferini iyileştirir ve ısıtma ve soğutma süresini azaltır. Güç, su ve buhara basit bir şekilde bağlanabilen eksiksiz ve tamamen çalışır durumda bir sıcaklık kontrol sistemi opsiyon olarak mevcuttur. Ölçüm cihazları her ünite ile birlikte verilir. (termometre, vakum ve basınç göstergesi.)

Çok Şaftlı Vakumlu Karıştırıcı Uygulamaları
PerMix PMS serisi Çok Şaftlı Vakumlu Karıştırıcı, emülsiyon, merhem, losyon, macun, krem, fitil bileşikleri, göz kalemi, makyaj, şampuan, tıraş kremi, üretimi için ilaç ve kozmetik endüstrisi gibi çok çeşitli endüstrilere hizmet vermektedir. Diş macunu vb., ketçap, mayonez, salata sosları, krem peynir, çeşitli konsantreler vb. üretimi için gıda endüstrisi ve ayakkabı cilaları, sızdırmazlık bileşikleri, araba temizleyicileri, süspansiyonlar vb. üretimi için kimya endüstrisine hizmet vermektedir.
PerMix PVC serisi Vakumlu Homojenleştirme Mikseri, gıda endüstrisi uygulamaları için aynı işlevleri yerine getirir.

© 2008-2024 Toztek Mühendislik Makine Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Tüm Hakları Saklıdır.
Şeyhli Mah. Ankara Cad. Vadi Sok. Aktürk Sanayi Dünyası No:6 A/50 Pendik - İSTANBUL
T: +90 216 567 70 03
F: +90 216 567 70 04
E: sales@toztek.com
İçeriğe dön