Hamur Mikserleri - Toztek Mühendislik Ltd.

Rusça
İçeriğe git
PASTE (HAMUR) MİKSERLERİ
Hamur (Paste Mikserleri)
PerMix serisi Vakumlu Karıştırıcılar ve Karıştırıcılar/ Kurutucular, türbülanslı karıştırma reaktörlü kurutuculardır. Yüksek hızlı mikser kurutucu, kimyasal reaktör veya her iki prosesin birleştirilmesi durumunda kurutucu-reaktör olarak kullanılır. Özellikle topaklanma olmayan ürünleri hızlı kurutmada, farklı maddelerden oluşan sistemlerle heterojen reaksiyonlarda, ekstraksiyon, sterilizasyonda ve genel olarak vakum, pozitif basınç, termal enerji uygulamalarında başarıyla kullanılır.
Çift Planet Mikser
Özellikle topaklanma olmayan ürünleri hızlı kurutmada, farklı maddelerden oluşan sistemlerle heterojen reaksiyonlarda, ekstraksiyon, sterilizasyonda ve genel olarak vakum, pozitif basınç, termal enerji uygulamalarında başarıyla kullanılır.
Çoklu Şaftlı Miker
PerMix Çoklu Şaftlı Vakumlu Karıştırıcılar, emülsiyonların, süspansiyonların ve diğer homojen ürünlerin basit üretimi ile sınırlı değildir, bileşenlerin beslenmesi ve paketlenmeye hazır ürüne kadar tüm üretim sürecini kapsar.
Sigma Mikser
PerMix Sigma Mikser modelleri, mühendislik, yenilik, performans ve kalite alanlarında sektöre öncülük ederken, herkesin karşılayabileceği uygun fiyat noktasını korur.
Vakumlu Mikser ve Kurutucu
PerMix Üniversal Vakumlu Karıştırıcılar, normalde tek bir sistemde daha fazla makine gerektiren çeşitli iş süreçlerine hitap eder.
Yüksek Hızlı Dispersiyon Mixer
PerMix Yüksek Hızlı Dispersiyon Mikserleri / Yüksek Hızlı Dispersiyon Mikserleri kullanım kolaylığı ve yüksek verimliliği, maliyeti ve çalışma süresini azaltırken, çeşitli dispersiyon problemlerine en ekonomik çözümler sunarak kendini kanıtlamıştır.
© 2008-2024 Toztek Mühendislik Makine Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Tüm Hakları Saklıdır.
Şeyhli Mah. Ankara Cad. Vadi Sok. Aktürk Sanayi Dünyası No:6 A/50 Pendik - İSTANBUL
T: +90 216 567 70 03
F: +90 216 567 70 04
E: sales@toztek.com
İçeriğe dön