IRIS VALVE - Toztek Mühendislik Ltd.

footer border
Toztek Mühendislik Ltd.
İçeriğe git

IRIS KLAPE

Kutular, big bag ve torba çuvalları, oluklar ve bunkerlerden kuru yığın katı maddelerin serbest akışı için özel olarak tasarlanmıştır.

Iris Klape

  • Paslanmaz çelik kontrol halkaları, metal kol ve tetikleme kilidi

  • Dayanıklılık ve sorunsuz hareket için naylon şim tasarım

  • Sıkışma veya sürtünme yapışması olmaz. Sorunsuz hareket eder.

  • Rahat malzeme akışı için pürüzsüz, engelsiz iç çap

  • Tekstil etekler malzeme bozunmasını önler.

  • Paslanmaz çelik kontrol halkası

Mühendislik Çözümleri

Teknik uygulama ve mühendislik ekibimizin toplam 150 yılı aşkın kuru yığın malzeme taşıma deneyimi bulunuyor. Her bir Vortex klape, her uygulamanın taleplerini karşılayacak biçimde uygun olarak seçilmektedir.
Vortex’in kuru parçacık özellikleri ve malzeme aktarma sistemleri bilgisi çok ileri düzeydedir. Vortex, tüm kuru yığın malzemeler için akıllı, düşük maliyette klape çözümleri sunar. Hiçbir uygulama işleyemeyeceğimiz kadar büyük, işleyemeyeceğimiz kadar küçük veya işleyemeyeceğimiz kadar zor değildir.
Vortex en gelişmiş 3 boyutlu modelleme ve CAD yazılımı, en hassas lazer teknolojisi ile birlikte kullanarak en yüksek toleranslarda klapeler tasarlamakta ve üretmektedir. Müşterilerimiz, başından sonuna kadar doğru çizim ve nihai ürün güvencesine sahiptir.


Tamamı özellikle kuru yığın katıları taşımak üzere tasarlanmış geniş bir dizi benzersiz klape tasarımı sunulmaktadır.En ince malzeme boyutlarından en irisine kadar Vortex ürünleri en zorlu uygulamaları kapsar. İster standart bir ürün ister türünün tek örneği bir klape için Vortex, en zorlu uygulamaları karşılayacak üretim uzmanlığına ve esnekliğine sahiptir. Bu çözüm tabanlı yaklaşım, sektördeki en üst düzey teknik servis ve destek ile güçlendirilmiştir.

İçeriğe dön