Russell Finex Türkiye ve Ortadoğu Distribütörü - Toztek Mühendislik Ltd.

footer border
Toztek Mühendislik Ltd.
İçeriğe git

RUSSELL FINEX TÜRKİYE

Russell Finex Türkiye

Russell Finex Türkiye Sitesi:
www.russellfinex.com.tr

Endüstriyel Elekler ve Seperatörler

Kalite kontrol elemesi ve tane boyutlarına göre ayırmak için tasarlanan endüstriyel elekler.

Çeşitli endüstriyel eleklerden oluşan geniş ürün gamımız, gereken seperasyonun 20 mikron veya daha büyük atıkları ve taneli ürünleri ayırmak için tasarlanmıştır.
Amacımız ürün kalitenizi artıracak çözümler sunarak her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmektir.
Endüstriyel elekler için 3 ana uygulama kategorisi vardır. Bunlar kontrol-eleme, tane boyutlarına göre ayırma (separatör ) ve katıyı sıvıdan ayırmadır.


Kalite Kontrol Eleği

Güvenlik ya da kontrol eleği olarak bilinen bu çok amaçlı elekler yabancı ve istenmeyen büyük maddeleri bulup ürününüzden ayırarak aynı zamanda kalite güvencesi de sağlar.

Russell Finex Bülten
Sektörünüzle ilgili güncellemeler alın.Russell Finex Makinalarını Görün

Tane Boyutlarına Göre Ayıran Elekler

Bu çeşit endüstriyel elekler ürünleri tane boyutlarına göre ayırıp sınıflandırmak için kullanılır. İstenmeyen ince ve büyük parçaları ayırmak ve ürünleri 5 kademeye kadar ayırmak için kullanabileceğiniz bu yüksek performanslı makineler ürün kalitesini ve verimliliği artırmanızı sağlar.

Russell Finex Makinalarını Görün

Katıyı Sıvıdan Ayırma

Bu çok amaçlı ve yüksek kapasiteli üniteler katı karışımları sıvılardan ayırmak için kullanılır. Geleneksel sıvı separatörlerine ek olarak, Russell katı ve sıvı seperatörü atık kanalındaki değerli maddelerin kurtarılarak tekrar kullanımını sağlayan çok gelişmiş bir endüstriyel elektir.

Russell Finex Makinalarını Görün

Eğer ihtiyaçlarınıza uygun endüstriyel eleği bulamazsanız bizimle kontağa geçebilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş yaparak yardımcı olacağız.

Logo
Russell Finex Kalite Standartları
İçeriğe dön